עידן ליברמן

by Aramat Arnheim
2 חודשים ago
0 Views
  • לימודי שנה ומעלה והשלמת תעודת הכשרה בטכניקת טיפול / פיתוח קול
  • תעודת הכשרה של הוראת קול ממוסד פרטי
  • חברות בארגון בינלאומי אחד לפחות
  • שנתיים ב-Institute for Vocal Advancement
  • פעמיים בוגר הקורס "לב הקול" של ארמת ארנהיים (אודות יסודות הווקולוגיה)
  • שנה חברות בארגון המורים Vocology in Practice
  • לימודים בלתי-פוסקים תחת מורים פרטיים מובילים בארץ ובעולם
  • יוצר הפודקאסט "הכל על הקול"

ביוגרפיה


עידן ליברמן הוא זמר, מוזיקאי, ומורה לפיתוח קול ותיק הנמצא בתחום כבר למעלה מעשור. כזמר, כותב השירים והגיטריסט, הוא הכוח המניע מאחורי להקת האלטרנטיב/ מטאל Oceanic, ולהקת הסרף-רוק The Tin Foil Hats, ובעל ערוץ יוטיוב המכיל ביצועים, הסברים, שיעורים וטיפים ווקליים. כזמר מבצע, עידן כותב, מפיק, והקליט חומרים מקוריים עם להקותיו. הוא הופיע על במות בארץ ובחו"ל, וצבר אוהדים ממקומות מגוונים כגון פולין, גרמניה, ספרד, בריטניה, וארה"ב.

כמורה לפיתוח קול, עידן למד תחת מורים מובילים בארץ ובעולם, כגון ארמת ארנהיים-שרון, רייצ'ל בלאק, גרג אנריקז, כריס ג'ונסון, סטפני בורם, ספנסר וולש, ואחרים רבים. ההכשרה שלו כוללות שנתיים לימודים בארגון הקול הבינלאומי Institute for Vocal Advancement (המוכר יותר בשמו הקודם, Speech Level Singing); קורסי "לב הקול," קורסים מתקדמים להכשרת מורים מבית ארמת ארנהיים; סדנאות וכיתות אמן עם זמרים ומדענים ידועים, כגון מדען הקול ד"ר דונלד מילר והזמרת נטלי וייס; אינספור שעות הרצאות אודות הקול מאת מורים בכירים כגון ג'ון הני, כריס ג'ונסון וסטיב ג'יילס; ורשימת קריאה מכובדת, שרק מתארכת עם הזמן. הוא מיומן בשימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לניתוח קולי, כגון תוכנת VoceVista, באמצעותה ניתן גם לראות – ולא רק לשמוע – את הקול שלכם בפעולה.

בנוסף, עידן הוא בעל תואר שני מחקרי מאונ' ת"א בספרות ותרבות אמריקנית, ולכן יש לו ידע תרבותי וספרותי נרחב. לפיכך יש לו הבנה מעמיקה של לא רק של טקסטים בכתב ובשירה, אלא גם של אמנות הסיפור, ובעיות מבטא נפוצות. אם אתם נאבקים עם השפה האנגלית, בהבנה, קריאה, כתיבה או שירה, אם אתם רוצים להבין טוב יותר את הטקסט אותו אתם שרים ולהבין כיצד להפוך אותו רלוונטים אליכם – לעידן מצויד במיטב הכלים לעזור לכם.

עידן ממשיך כיום לשיר, ללמוד, וללמד תלמידים בכל בגילאים בשלל סגנונות, ולא מפסיק לרגע לחקור וללמוד את הכלי הבלתי-פוסק הזה. צרו קשר, ונתחיל לעבוד.