אודות המרכז

מרכז הקול בישראל

אודות המרכז

קצת על מרכז הקול הישראלי

מרכז הקול הישראלי הוקם לפני מספר שנים ביוזמתה של ארמת ארנהיים-שרון יחד עם ד"ר טלי לנדאו ופנינה ארנטל. המטרה הברורה הייתה להעלות מודעות לתחום הווקולוגיה בארץ, ולהעניק טיפול מלא לזמרים או אנשי מקצוע שקולם הוא מקצועם. בשיתוף פעולה מלא שבין רופאה, קלינאית ומורה לפיתוח קול השלושה הצליחו לתת מענה מקיף יותר למקצועני הקול.

מאז תחילת הפרויקט הצטרפו מטפלים בכירים מתחום הקול בארץ ובעולם ושמחו לעזור ולפתור בעיות קול שונות. כמו כן, לקח מרכז הקול חלק בפתיחת וידאו בלוג חדש עם תכנים חשובים לכל העוסקים בקול והספיק לארח שתי אמניות קול לסדנאות בארץ.

עם פתיחת 2019 – ארמת ארנהיים, ד"ר לנדאו, פנינה ארנטל ומוריה אור חברו יחד כועד מנהל בכדי לפתוח את השלוחה הישראלית והנציגות הרשמית של ארגון הווקולוגיה האמריקאי בארץ PAVA.

תחום הקול וה"ווקולוגיה" הוא הרבה מעבר לביקור שגרתי אצל רופא א.א.ג. ודורש התמחות רפואית גם בקרב הרופאים, הקלינאים וגם בקרב מורי פיתוח קול או מאמני קול. על מנת שאנשי מקצוע בתחום, מטפלים ומטופלים, יוכלו להתפתח יחד ולהעלות את הרמה המקצועית הקמנו את האתר הזה ואנחנו ננסה למלא אותו בכמה שיותר ידע והפניות חשובות.

כבר היום יש צוות מומחים הפועלים יחד במסגרת המרכז, צוות המייעץ ומטפל במקרים שונים של קול. זהו מודל שיתוף פעולה בעל חשיבות במעלה ראשונה שאנחנו מקווים להרחיב למעגלים נוספים בארץ.

קצת על PAVA – PAN AMERICAN VOCOLOGY ASSOCIATION

ארגון הווקולוגיה האמריקאי הוקם ע"י המדען ד"ר אינגו טיטצה, אבי הווקולוגיה אשר ידוע על אין ספור מחקרים פורצי דרך וספרים אשר שינו את הדרך בה אנו מבינים את הקול האנושי. חברי הארגון באים מדסיפלינות שונות, מהעולם הרפואי, המדעי והפארא רפואי. ווקולוגיה זה חקר הקול ושיקום הקול בראייה רחבה ודגש על שיתוף פעולה. חיבור בין זמרים, מורי פיתוח קול ועולם הרפואה והמדע אשר מפרה ומעמיק את כל תחום המחקר והטיפול בקול.

המייסדות של מרכז הקול הישראלי

הווקולוגית ארמת ארנהיים שרון

 

 

 

 

 

למידע נוסף על ארמת כנסו לאתר http://aramat.co.il/

הקלינאית פנינה ארנטל

 

 

 

 

 

למידע נוסף על פנינה הקליקו כאן

ד"ר טלי לנדאו זמר

 

 

 

 

 

למידע נוסף על ד"ר לנדאו באתר https://www.tlzvoice.com/

החברים וחברות של מרכז הקול הישראלי

מאז הקמתו של פרויקט מרכז הקול, התגייסו למשימה אנשי מקצוע רבים אשר היו מוכנים לעזור למטופלים ולשתף עמנו פעולה. בין אם זה בהתנדבות ובהפצת מידע חשוב לקהילה המקצועית של הקול ובין אם זה נקודתית לעזור במקרים רפואיים וחוות דעת נוספות. אנו שמחות להציג את חברינו שמשתפים פעולה:

ד"ר יעקב ליברמן

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על ד"ר ליברמן הקליקו כאן

ד"ר יונתן להב

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על ד"ר להב הקליקו כאן

ד"ר יקי כהן

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על ד"ר יקי כהן הקליקו כאן

שרי לוטם, קלינאית תקשורת

 

 

 

 

 

 

ליצירת קשר עם שרי לוטם הקליקו כאן לכתובת מייל

אריק זמיר, ווקולוג, קלינאי תקשורת

 

 

 

 

 

 

ליצירת קשר עם אריק זמיר הקליקו כאן

משה קלוזנר, ווקולוג וקלינאי תקשורת

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על משה קלוזנר הקליקו כאן

עידן ליברמן, מורה לפיתוח קול

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על עידן ליברמן הקליקו כאן

מוריה אור, מורה לפיתוח קול

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על מוריה אור הקליקו כאן

יובל בילגוראי, זמר ומוזיקאי

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על יובל בילגוראי הקליקו כאן